Facebook Analytics

Yeni Kurumsal Web Tasarım Projeleri

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu web tasarım, web yazılım ve iletişim gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak, memnuniyetinizin ışığında yeni projelerde yeni insanlarla birlikte çalışmak ve firmanıza internete dair hayat kurtarıcı ipuçları vermek amacıyla istanbul'da kurduğumuz Zemedya, 2007 yılından bu yana amaçları doğrultusunda hareket etmekte ve sizlerden aldığı güvenle büyümeyi sürdürmektedir.
Zemedya sadece web tasarım ajansı değildir !
Kurumsal web tasarımları, profesyonel web yazılımları, e-ticaret yazılımları, yönetim panelli web sitesi(CMS), arama motorları optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi, internet danışmanlığı, güncelleme ve bakım gibi birçok hizmetle iş ortaklarının yanında olan Zemedya, logo tasarımı, katalog tasarımı ve ambalaj tasarımı gibi birçok opsiyonu içerisinde barındıran kurumsal kimlik tasarımları ile tanıtım filmleri, havadan video çekimleri, dijital animasyonlar ve fotoğraf çekimlerini içerisinde barındıran prodüksiyon hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
Zemedya'yı diğer rakiplerinden ayıran ve onu değerli kılan en önemli özelliği tüm işlerinde temel ilke olarak özgünlüğü benimsemesidir. Yani Zemedya ile tamamladığınız bir internet sitesi projesinde tüm web tasarım ve web yazılımlar sizin için, size özel olarak yapılmıştır ve sadece size özel kalacaktır. Zemedya, asla hazır web sitesi tasarım ve yazılım altyapıları kullanmaz ve her bir iş ortağı için özel bir çözüm planı ve özel bir strateji geliştirir.
Zemedya, profesyonelliğin, ekip ruhunun, deneyimin, çözüm odaklı çalışmanın ve güçlü iletişimin yanında kaliteli, güvenilir ve her zaman yanınızda olan bir webticari çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Eğer siz de profesyonel bir desteğin yanında güvenilir ve kaliteli bir çözüm ortağı arıyorsanız, doğru adrestesiniz.
Zemedya web tasarım ajansı olarak tüm web sitelerimiz %100 Google uyumlu olarak yapılmaktadır. İş ortaklarımızın internet siteleri arama motorlarında üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, firmalara para kazandıran projelere dönüşmektedir. Zemedya'nın en önemli özelliklerinden birisi de, şirketlere kreatif web tasarım, webticariişlerini, uygun fiyatlara sunmasıdır.
Türkiye'de ki tüm şehirlerde ki müşterilerimizin web tasarım ve web sitesi, internet sitesi ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. İstanbul'da hizmet verdiğimiz ilçeler şunlardır : Ümraniye web tasarım , Üsküdar web tasarım, Kadıköy web tasarım, Ataşehir web tasarım, Maltepe web tasarım, Kartal web tasarım, Pendik web tasarım, Şişli web tasarım, Bağcılar web tasarım, Beylikdüzü web tasarım, Tuzla web tasarım, Bakırköy web tasarım, Zeytinburnu web tasarım, Bahçelievler web tasarım, Avcılar web tasarım. İstanbul'un tüm ilçeleri ve diğer iller için teklif ve görüşme taleplerinizi lütfen iletiniz. İstanbul dışında kalan diğer illere de hizmetlerimizi aynı kalitede sunabiliyoruz. Özellikle ankara web tasarım, izmir web tasarım, bursa web tasarım, adana web tasarım, izmit kocaeli web tasarım, manisa web tasarım, bolu web tasarım, samsun web tasarım, çorlu web tasarım, tekirdağ web tasarım, edirne web tasarım, konya web tasarım, düzce web tasarım, eskişehir web tasarım, sakarya web tasarım, mersin web tasarım, adana web tasarım, antalya web tasarım, kayseri web tasarım, çanakkale web tasarım, trabzon web tasarım, gaziantep web tasarım firmaları, kütahya web tasarım firmaları işlerinde destek olmaktayız. Web tasarım şirketleri içerisinde en iyi sonucu alabileceğiniz ve web firmaları içerisinde profesyonel ve kurumsal web tasarım hizmetleri için bizi tercih edin. Web tasarım ve web yazılım konusunda firmamız, sadece İstanbul'da web design hizmeti vermektedir. Yazılım arge işlerimiz İstanbul Tuzla'da ki ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Tuzla ofisimizde web design ve diğer tasarım işlerinin arge ve satış hizmeti sunulmaktadır. Arge çalışmalarına önem vermesi ile bir çok web tasarım ajansından farklılaşmıştır. Kreatif web tasarım projeleri, işe yarayan ve geri dönüşümlü webticari web tasarım işleri için bizi arayınız. Eğer siz de profesyonel bir desteğin yanında güvenilir ve kaliteli bir çözüm ortağı arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Web Tasarım

Günümüzde internet, iletişim, tanıtım ve satış için en etkili araçtır. Bugün web siteleri işletmelerin dijital dünyada temsilcisi hâline gelmiştir. Satın alacağımız bir ürüne veya hizmete karar verirken bir şirketi veya markayı araştırırken internete bakıyoruz. Sizleri dijital dünyada başarıyla temsil edip hedef kitlenizle buluşturacak "Kurumsal Web Sitesi Tasarımı", "Responsive Web Sitesi Tasarımı", "Mobil Web Sitesi Tasarımı" hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

Web Yazılım

Zemedya olarak güçlü altyapımız ve web teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuzla "Web Portal Geliştirme", "E-Ticaret Sitesi Yazılımı", "İntranet Yazılım", "Mobil Uygulama Geliştirme", "Facebook APP Geliştirme", "B2B / B2C" web yazılımı geliştirme hizmetlerimizle size özgü çözümler sunuyor; kesintisiz ve kaliteli teknik destek sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, dijital kanalları kullanan verimli bir pazarlama yöntemidir. "Google Adwords Reklam", "Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)", "Sosyal Medya Yönetimi", "E-mail Marketing", "Facebook Reklam", "İçerik Yazarlığı ve Basın Bülteni" hizmetlerimiz ile markanızı tanıtarak satış potansiyelinizi artırabilir; müşterilerinizle olan bağlarınızı sistematik bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Grafik Tasarım

İşletmelerin bütün tasarımlarının kurumu en iyi şekilde yansıtması gerekir. Zemedya olarak "Logo Tasarımı", "Kurumsal Kimlik Tasarımı", "Katalog ve Broşür Tasarımı", "Banner Tasarımı", "E-bülten Tasarımı" hizmetlerimiz ile itibarınıza değer katan işler üretiyoruz.

Destek Hizmetleri

Dijital dünyada destek hizmetleri bir projenin başarılı olması için göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. Bir kurumun veya mağazanın adresi ile mağazanın bakımı ne kadar önemli ise dijital dünyada bir projenin alan adı ve bakımı da o kadar önemlidir. "Domain ve Hosting", "Bakım ve Güncelleme" hizmetlerimizle müşterilerimizin daima yanındayız.

Prodüksiyon Hizmetleri

Müşterilerimizin dijital dünyada daha başarılı temsil edilebilmesi için prodüksiyon hizmetlerine büyük önem veriyoruz. "Profesyonel Fotoğraf Çekimi", "Tanıtım Filmi Çekimi", "Havadan Çekim Hizmetleri" ile başarılı dijital projelere imza atıyoruz.

Bizden Haberler

15 Kasım 2018

bukeyfoto.com kurumsal web sitesi yayında.

Yarım asırdır hizmet veren Bükey Fotoğrafçılıkkurumsal web tasarım çalışmaları tamamlanarak site yayına alındı.

9 Kasım 2018

elmaagaci.com.tr web sitesi yayında.

Eğitim sektöründe 21 yılı geride bırakan Elmaağacı Eğitim Kurumları için tasarladığımızkurumsal web sitesini yayına aldık.

2 Kasım 2018

herseyasktan.com eticaret sitesi yayında.

Evrensel ve Geleneksel sembollü hediyelerin yer aldığı Herşey Aşk'tan e-ticaret sitesi yayında.

22 Ekim 2018

Yontime.com Seo çalışmaları başlıyor....

Web tasarım çalışmaları tamamlanan müşterimiz için uluslararası seo çalışmalarına başlıyoruz.

15 Ekim 2018

Greyas A.Ş eticaret sitesi için bizi tercih etti.

Çikolata kalıp üretimi yapan müşterimiz ihracat odaklı butik e ticaret sitesi için çalışmalara başladık

8 Ekim 2018

Polimero Group web sitesi için tercihi Zemedya oldu.

Plastik ve Gıda hammaddeleri üretim ve satışını gerçekleştiren müşterimiz için web tasarım çalışmalarına başladık.